Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Lekka praca na produkcji - Czechy, okolice Brna

Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o., zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
(Miejsce pracy: Czechy, okolice Brna)
Nr ref: 05/2018/CZ/PP

Obowiązki:
&#61630; wizualne sprawdzanie formowanych elementów,
&#61630; montaż elementów na linii produkcyjnej,
&#61630; kontrola gotowych elementów i pakowanie
Wymagamy:
&#61630; bardzo dobry stan zdrowia,
&#61630; możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz,
&#61630; chęci do pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie,
&#61630; nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka!
Oferujemy:
&#61630; zatrudnienie długoterminowe (czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia),
&#61630; wynagrodzenie w przedziale od 2500 do 3600 zł netto/m-c,
&#61630; darmowe zakwaterowanie w hotelach pracowniczych,
&#61630; opiekę koordynatora,
&#61630; możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
&#61630; MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU W PARZE

Aby aplikować należy przesłać do nas swoje cv: praca@persona-direktservice.pl. W tytule prosimy podać &#8222;pracownik produkcji Czechy, Brno&#8221;.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji pod nr tel.: 792-488-288 (biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00)

Informujemy, że administratorem zbioru danych osobowych jest Persona-Direktservice Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Przyjaźni 34F/1, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 10965).
Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez firmę Persona-Direktservice Sp. z o.o. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
Odbiorcami danych będą również podmioty współpracujące z administratorem danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji procesów rekrutacyjnych

Ogłoszenie dodane: Sroda, 13 Czerwiec, 2018  10:32

Identyfikator: 635452

Wyświetleń: 1751