Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Reprezentant firmy ds. kontaktów z lokalna społecznością

Lublin

Aktualnie dla Naszego Klienta, firmy z sektora Oil & Gas, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków :

Znajomość ustaw lokalnych społeczności ,
Koordynowanie zadań z posiedzeń / Wspólnoty,
Zbieranie informacji i sporządzanie regularnych raportów do Menedżera PGPA ,
Sporządzanie raportów z działalności organizacji pozarządowych i organizacji społecznych.
Działalność:

Omawianie na posiedzeniach wniosków od społeczności lokalnej (okolice Lublina),
Aktywne działanie wśród społeczności &#8211; dbanie o wizerunek firmy,
Przygotowywanie raportów kontaktów społecznych,
Reprezentowanie firmy przed społecznością lokalną , jak i na wniosek Spółki,
Wdrożenia programów , które spełniają potrzeby społeczności lokalnych i są dostosowane do strategii Spółki,
Koordynacja wszelkich obowiązujących Spółki funkcji wewnętrznych dotyczących społeczności i lokalnych zadań z rządowych,
Rozporządzaniem budżetem na działania lokalne oraz pozarządowych.

Wymagania:

Doświadczenia w PR i e- PR,
Wykształcenie magisterskie ,preferowany PR i marketing,
Umiejętności mediacyjne,
Biegła znajomość języka angielskiego ,
Wiedza i zrozumienie branży, wypracowane relacje z mediami,
Praktyczna znajomość narzędzi i technik marketingowych,
Kreatywność, inicjatywa i dynamizm w działaniu,
Dobra organizacja czasu pracy.

Mile widziana znajomość tematyki z branży Oil & Gas

Oferujemy:

Prace w międzynarodowej firmie,
Stabilne warunki zatrudnienia, czas trwania projektu 1 rok,
Możliwość rozwoju zawodowego.
Wyślij do Nas CV w języku polskim i j. angielskim

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833."

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 05 Listopad, 2013  14:15

Identyfikator: 485286

Wyświetleń: 3295