Lubelskie

zmień miasto

Apple Solutions Consultant (ASC)/ Doradca Marki

Lublin

Firma konsultingowa, specjalizującą się m. in. w merchandisingu oraz wspieraniu systemów dystrybucji, do realizacji projektu poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Profesjonalna obsługa Klientów
- Doradzanie Klientom w wyborze odpowiednich produktów oraz akcesoriów
- Pomoc w budowaniu społeczności wiernych Klientów firmy
- Aktywne wspieranie sprzedaży produktów marki oraz realizowanie planu sprzedaży
- Utrzymywanie wizualnych standardów ekspozycji produktów
- Monitorowanie stanu zapasów produktów
- Sprawdzanie stanu technicznego eksponowanych produktów
- Szerzenie wiedzy o produktach wśród współpracowników
- Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Dobra znajomość produktów marki (m. in. MacBook, iPhone, iPad, iPod)
- Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży
- Dyspozycyjność do pracy również w weekendy
- Zainteresowanie nowymi technologiami
- Wysoka kultura osobista
- Komunikatywność
- Optymizm i entuzjazm do pracy

Oferta:
- Praca w renomowanej firmie, będącej jednym z liderów wśród producentów elektroniki użytkowej
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Elastyczny grafik pracy
- Szkolenie produktowe przygotowujące do pracy
- Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: oliwia.lopusiewicz@touchpoint.pl/, w tytule maila wpisując ASC/Lublin

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłane aplikacje nie podlegają zwrotowi.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Touch Point Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 01 Lipiec, 2015  14:04

Identyfikator: 553829

Wyświetleń: 5074