Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Java Developer - Team Leader

Lublin

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364
Producent oprogramowania oraz specjalistycznych systemów IT poszukuje kandydatów na stanowisko:
Java Developer
Nr ref.: JD/Lub/14
Miejsce pracy: LUBLIN
Obowiązki:
&#8226; Analiza wymagań funkcjonalnych
&#8226; Projektowanie rozwiązań w oparciu o wymagania klienta
&#8226; Implementacja rozwiązań w systemach typu Front-End, Back-Office
&#8226; Tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji
&#8226; Aktywne wsparcie zespołu wdrożeniowego
&#8226; Aktywny udział w procesie utrzymania i rozwoju tworzonych systemów
Wymagania:
&#8226; Znajomość języka Java w wersji 1.6+
&#8226; Doświadczenie w projektach komercyjnych (min. 3 lata)
&#8226; Znajomość UML, XML, wzorców projektowych
&#8226; Znajomość JEE lub technologii pokrewnych, w tym JSF, JPA lub Hibernate, biblioteki komponentów (Primefaces lub podobne)
&#8226; Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, PostgreSQL lub MySQL)
&#8226; Doświadczenie w systemach klasy Enterprise z serwerami aplikacyjnymi (JBoss lub inne)
&#8226; Znajomość pracy z oprogramowaniem kontroli wersji (SVN lub inne)
&#8226; Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
Mile widziane:
&#8226; Znajomość C#/ASP.NET
&#8226; Znajomość zagadnień testowania aplikacji
Oferujemy:
&#8226; Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności
&#8226; Szkolenia
&#8226; pracę w młodym dynamicznym zespole
&#8226; możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

Oferta dot. pracy stałej.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego : katarzyna.cwalina@adecco.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Grudzien, 2014  12:01

Identyfikator: 532493

Wyświetleń: 4558