Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pakowanie Odzieży- Tommy Hilfiger

Oferujemy pracę w Magazynie z odzieżą jednej z najbardziej znanych marek świata Tommy Hilfiger.
Zostań członkiem międzynarodowego teamu i zarabiaj w Euro.
Informacje o wakacie:

atrakcyjne wynagrodzenie
umowę o pracę tymczasową
organizujemy dojazd i zakwaterowanie
pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu w pracy
ubezpieczenie
możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
ZNIŻKI PRACOWNICZE NA MARKOWĄ ODZIEŻ! :)
Obowiązki:

pakowanie odzieży
zbieranie / kontrola zamówień
przygotowywanie towaru do wysyłki (etykietowanie, oklejanie kartonów)
rozładunek ,załadunek kontenerów
Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność
gotowość do podjęcia pracy od zaraz (wyjazdy w soboty)

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą  na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 10 Sierpien, 2016  15:39

Identyfikator: 590122

Wyświetleń: 1435