Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Produkcja Spożywcza - 16zł/h

Radzyń Podlaski

Poszukujemy kandydatów do pracy przy Produkcji Spożywczej w okolicach Parczewa.

Stanowiska dla Mężczyzn.

Opis stanowiska:
- pakowanie produktów gotowych
- prace manualne przy produkcji
- utrzymanie czystości stanowiska

Oferujemy:
- umowę cywilno-prawną
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość podjęcia współpracy na stałe

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz w systemie 3-zmianowym
- chęć i motywacja do pracy
- podstawowe zdolności manualne, dobry wzrok, spostrzegawczość

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami, kontakt tylko po przesłaniu aplikacji.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć klauzule:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)&#8221;
Oferta pracy tymczasowej.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Maj, 2017  14:06

Identyfikator: 612364

Wyświetleń: 3422