Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Obsługa Migomatu - Prosta praca

Łęczna

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Poszukujemy kandydatów na Stanowisko Spawacza.

Praca w okolicach Łęcznej.

Oferujemy:
- pracę w oparciu o umowę cywilnoprawną z ubezpieczeniem,
- stawkę godzinową 18zł/h,
- możliwość nawiązania stałej współpracy - umowa o pracę,
- możliwość rozwoju i awansu,
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Obowiązki:
- przygotowywanie materiałów do spawania,
- spawanie części zgodnie ze specyfiką,
- bezwzględne przestrzegane zasad BHP,

Wymagamy:
- odpowiedzialności przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym, tj. 06-14, 14-22,
- uprawnienia MIG, MAG 135 - warunek konieczny!

Jeżeli nie masz doświadczenia - masz możliwość zdobycia go u Nas.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Maj, 2017  09:36

Identyfikator: 612332

Wyświetleń: 2407