Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Z-ca Dyrektora ds. Ochrony Osób i Mienia oddział Zamość

Zamość

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Z-ca Dyrektora ds. Ochrony Osób i Mienia
oddział Zamość

Miejsce pracy: Zamość

Zakres obowiązków:
&#8226; nadzór nad funkcjonowaniem ochrony
&#8226; koordynacja prac związanych z ochroną mienia na szczeblu regionalnym
&#8226; prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony fizycznej
&#8226; kierowanie pracą podległych pracowników
&#8226; nadzorowanie kontraktów realizowanych przez firmę w podległym obszarze
&#8226; współtworzenie strategii rozwoju spółki oraz rozwój sprzedaży usług
&#8226; utrzymywanie bieżących kontaktów z kontrahentami
&#8226; sporządzanie analiz, sprawozdań i raportów dla Dyrektora Generalnego

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe
&#8226; licencja pracownika ochrony II stopnia
&#8226; znajomość branży ochrony osób i mienia
&#8226; 5 letnie doświadczenie w ochronie lub podobnym charakterze
&#8226; wysoka kultura osobista
&#8226; dyspozycyjność
&#8226; prawo jazdy

Oferujemy:
&#8226; pełną wyzwań oraz motywującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
&#8226; możliwości rozwoju zawodowego
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; stabilne warunki zatrudnienia
&#8226; możliwość kreowania swojego stanowiska pracy w celu podnoszenia wyników
&#8226; pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
Osoby zainteresowane prosimy kierować swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres:
j.gaska@bako.pl/
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 25 Luty, 2013  11:48

Identyfikator: 443666

Wyświetleń: 1638