Lubelskie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Pracownik TernÓw Zielonych Z Uprawnieniami Sep - Woj. Lubelskie

Firma Kontraktor Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

TRENER DO PROWADZENIA SZKOLEŃ Z ZAKRESU PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO, PRACOWNIK TERNÓW ZIELONYCH Z UPRAWNIENIAMI SEP - woj. lubelskie

Główne zadania na stanowisku:

- Tworzenie i realizowanie szkoleń z zakresu pracownika gospodarczego, pracownika terenów zielonych z uprawnieniami SEP na potrzeby firmy z uwzględnieniem różnorodnych metod i technik uczenia się
- Tworzenie i aktualizacja materiałów i programów szkoleniowych
- Realizacja dedykowanych szkoleń dla pracowników/uczestników projektów wg wytycznych zleceniodawcy
- Ciągłe doskonalenie istniejących form edukacyjnych w oparciu o informację zwrotną od
zleceniodawcy oraz trendy/ innowacje pojawiające się na rynku środowiska

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe, minimum dwa lata doświadczenia w prowadzeniu szkoleń o tej tematyce potwierdzonych dokumentami
- Kursy/szkolenia lub inne certyfikaty, dokumenty uprawniające do świadczenia usług
- doświadczenie zawodowe obejmujące prowadzenie min. 2 szkoleń grupowych w ramach tematyki
- Mile widziane prowadzenie szkoleń z osobami z niepełnosprawnościami

Oferujemy:

- Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie lub umowy współpracy, elastyczny czas pracy, praca dodatkowa lub na stałe
- Zdobycie ciekawego doświadczenia i rozwój w dziedzinie zasobów ludzkich

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres kadry@kontraktor.biz.pl

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 22 Maj, 2023  15:20

Identyfikator: 730251

Wyświetleń: 1341