Lubelskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Praca na produkcji OD ZARAZ !!

Be³¿yce

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Pracy Full Job (numer certyfikatu 13243) zatrudni dla swojego klienta:
Pracowników produkcji z do¶wiadczeniem na podobnym stanowisku.

Wymagania:
- dyspozycyjno¶æ do podjêcia pracy od zaraz w systemie 4-brygadowym
- dobry wzrok, spostrzegawczo¶æ
- chêæ i motywacja do pracy

Oferujemy:
- umowê o pracê tymczasow±
- atrakcyjne wynagrodzenie
- mo¿liwo¶æ podjêcia wspó³pracy na sta³e

Opis stanowiska:
- prace manualne przy produkcji
- obs³uga maszyn produkcyjnych
- utrzymanie czysto¶ci stanowiska

Miejsce pracy: Poniatowa

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami
Do przesy³anej oferty prosimy do³±czyæ klauzule:
"Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw± z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)&#8221;
Oferta pracy tymczasowej.

Og³oszenie dodane: Wtorek, 19 Lipiec, 2016  12:56

Identyfikator: 588148

Wy¶wietleñ: 2294

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Praca
  2. Praca dla ka¿dego
  3. Praca dla Administratora strony internetowej
  4. Praca grill-bar
  5. Praca w hotelu