Lubelskie

zmień miasto

Kucharz-zamość-efez

Zamość

W związku z dynamicznym rozwojem firma EFEZ POLSKA rozwijająca na polskim rynku sieć restauracji poszukuje ambitnych pracowników na następujące stanowisko:
Kucharz

Miejsce pracy: ZAMOŚĆ
Nr ref: kucharz/efez/ZAMOSC
Opis stanowiska:
 Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami
 Dbałość o jakość przyrządzanych potraw oraz ich estetykę podania

Wymagania:
 Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej lub na podobnych stanowiskach
 Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu
 Umiejętność pracy w zespole, sumienność

Oferujemy:
 pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
 stabilne zatrudnienie
 elastyczne godziny pracy
 motywacyjny system wynagrodzenia
 możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery
 pakiet szkoleń branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z numerem referencyjnym
e-mail: cv@mjm-group.pl/

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 16 Lipiec, 2013  12:48

Identyfikator: 468939

Wyświetleń: 5250