Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnimy Kierownika ds. Rozwoju, szkolimy od podstaw!

Zamość, Chełm

MARKA S.A. - ogólnopolska, notowana na Giełdzie i dynamicznie rozwijająca się Firma finansowa, zajmująca się udzielaniem pożyczek gotówkowych, zatrudni KIEROWNIKA DS. ROZWOJU. Teren: Zamość i Chełm.

Oferujemy: umowę o pracę, stałe wynagrodzenie i premię, samochód i telefon oraz profesjonalny system szkoleń.

Obowiązki: nadzór nad realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych, rekrutacja oraz selekcja kandydatów na stanowisko Przedstawiciela, zarządzanie grupą Przedstawicieli i raportowanie wyników pracy.

Oczekiwania: wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B, komunikatywność, dążenie do rezultatów, dobra organizacja pracy, gotowość do uczenia się i rozwoju zawodowego.

Uwaga szanowny Kandydacie: nie wymagamy doświadczenia w branży. Szkolimy od podstaw!

CV prosimy przesyłać na: rekrutacja.lublin@markasa.pl/ w tytule maila wpisując: KIEROWNIK/Zamość, Chełm.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 23 Listopad, 2012  15:49

Identyfikator: 427145

Wyświetleń: 3682