Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista Ds. ProgramÓw Inwestycyjnych

Woj. lubelskie

Typ ogłoszenia: Dam Prace

SPECJALISTA DS. PROGRAMÓW INWESTYCYJNYCH
Miejsce pracy: Lublin,Świdnik,Puławy,Lubartów,Łęczna,Nałęczów

Informacje o firmie:
Międzynarodowa Instytucja Finansowa poszukuje i wykształci osoby na stanowisko:
do nowo otwartego biura z terenu Lublina, Świdnika, Puław, Lubartowa, Łęcznej, Nałęczowa
Firma oferuje:
&#8226; Stabilny system wynagrodzeń (wysoka podstawa, premie sprzedażowe) - zapomnisz o średniej krajowej
&#8226; Przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy
&#8226; Realną możliwość awansu, ściśle określoną ścieżkę kariery
&#8226; Technologię oraz narzędzia pracy
&#8226; Szkolenia zawodowe przez firmy zewnętrzne
&#8226; Pakiet socjalny oparty o ścieżkę rozwoju zawodowego
&#8226; Nienormowany czas pracy
Wymagania:
&#8226; Posiadasz umiejętności sprzedażowe
&#8226; Jesteś skuteczny w osiąganiu celów
&#8226; Samodzielność i przedsiębiorczość nie są Ci obce
&#8226; Posiadasz silną motywację i determinację w działaniu
&#8226; Jeżeli posiadasz doświadczenie w finansach będzie to dodatkowym atutem
Zadania:
&#8226; Analiza potrzeb Klienta i prezentacja rozwiązań finansowych
&#8226; Aktywna sprzedaż produktów finansowych
&#8226; Doradzanie i pomaganie w zarządzaniu aktywami Klientów
&#8226; Pomoc Klientom w podejmowaniu właściwych decyzji finansowych
Jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia
złóż do nas jak najszybciej swoją aplikację na
z dopiskiem SPECJALISTA DS. PROGRAMÓW INWESTYCYJNYCH
Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U.nr 133 poz. 883 z późn. zm.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Pazdziernik, 2011  15:18

Identyfikator: 348942

Wyświetleń: 2445