Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Regionalny Doradca Ds. Klienta Prestige

Lublin

Duża Międzynarodowa Firma poszukuje i wykształci osoby na stanowisko:
REGIONALNY DORADCA DS. KLIENTA PRESTIGE
do nowo otwartego biura z terenu Lublina, Świdnika, Puław, Lubartowa, Łęcznej, Nałęczowa
Firma oferuje:
&#8226; Stabilny system wynagrodzeń (wysoka podstawa, premie sprzedażowe) - zapomnisz o średniej krajowej
&#8226; Przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy
&#8226; Realną możliwość awansu, ściśle określoną ścieżkę kariery
&#8226; Technologię oraz narzędzia pracy
&#8226; Szkolenia zawodowe przez firmy zewnętrzne
&#8226; Pakiet socjalny oparty o ścieżkę rozwoju zawodowego
&#8226; Nienormowany czas pracy
Wymagania:
&#8226; Posiadasz umiejętności sprzedażowe
&#8226; Jesteś skuteczny w osiąganiu celów
&#8226; Samodzielność i przedsiębiorczość nie są Ci obce
&#8226; Posiadasz silną motywację i determinację w działaniu

Zadania:
&#8226; Analiza potrzeb Klienta
&#8226; Prezentacja indywidualnych rozwiązań dla klienta
&#8226; Aktywna sprzedaż produktów firmy
&#8226; Pomoc Klientom w podejmowaniu właściwych decyzji zaspokajających jego potrzeby
Jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia
złóż do nas jak najszybciej swoją aplikację na
Regionalnego Doradcę ds. Klienta Prestige
Osoby zainteresowane pracą razem z nami prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja-praca1010 @ wp. pl
z dopiskiem: REGIONALNY DORADCA DS. KLIENTA PRESTIGE
Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U.nr 133 poz. 883 z późn. zm.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 19 Styczen, 2012  15:28

Identyfikator: 369848

Wyświetleń: 2515