Lubelskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Dietetyk Naturhouse

Bia³a Podlaska

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Naturhouse

NATURHOUSE-firma miêdzynarodowa, lider w dziedzinie od¿ywiania i dietetyki oraz reedukacji ¿ywieniowej poszukuje do swojego Centrum Dietetycznego osoby na stanowisko:

Dietetyk

Miejsce pracy: Bia³a Podlaska
Region: lubelskie

Opis stanowiska:

-Prowadzenie profesjonalnych konsultacji dietetycznych wed³ug programu i zasad ustalonych przez Centralê Naturhouse;
-Koordynacja i prowadzenie odrêbnej placówki Naturhouse;
-Sprzeda¿ suplementów diety i innych produktów z asortymentu Naturhouse;
-Prawid³owa i efektywna wspó³praca w kierowaniu i funkcjonowaniu punktu Naturhouse;
-Zdobywanie zaufania klienta;
-Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
-Zaanga¿owane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse;
-Przygotowywanie materia³ów merytorycznych na polecenie centrali Naturhouse.

Wymagania:

-Wykszta³cenie wy¿sze na kierunku dietetyka (lub pokrewnym: technologia ¿ywienia, biologia, farmacja, biotechnologia itp.);
-Komunikatywno¶æ, ³atwo¶æ w budowaniu dobrych relacji z klientami;
-Zaanga¿owanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadañ;
-Wysoka kultura osobista;
-Mile widziane do¶wiadczenie w handlu, obs³udze klienta.
-Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracê;
atrakcyjne wynagrodzenie (czê¶æ sta³± + premiê);
profesjonalne szkolenie;
satysfakcjê z wykonywanej pracy;
mi³± atmosferê pracy i regularne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Prosimy o przes³anie CV ze zdjêciem oraz listem motywacyjnym.

Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Og³oszenie dodane: Sroda, 26 Czerwiec, 2013  10:18

Identyfikator: 465192

Wy¶wietleñ: 11911

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Dietetyk Online - Alicja Jarosz
  2. Dietetyk
  3. Dietetyka! Kurs W Akademii Sukcesu!
  4. dietetyk - DieVita - Dietetyk w Twoim Domu
  5. Dietetyk Odchudzanie -Bezp³atne konsultacje dietetyczne w Naturhouse Olsztyn