Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. rekrutacji i promocji

Lublin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Specjalista ds rekrutacji i promocji

Opis stanowiska:
- aktywna sprzedaż usług edukacyjnych i szkoleniowych
- koordynowanie i realizacja strategii marketingowych dla produktów i usług oferowanych przez firmę
- monitorowanie rynku konkurencji i poszukiwanie nowych możliwości
- realizowanie planów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość, komunikatywność
- planowanie i organizacja akcji marketingowych wspierających sprzedaż oraz analiza ich efektywności
- bieżące raportowanie przełożonym z wykonywania powierzonych obowiązków
- bieżąca obsługa klienta

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku &#8211; znajomość lokalnego rynku edukacyjnego i narzędzi marketingowych
- umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami
- prawo jazdy kat. B
- biegła znajomość obsługi komputera
- zdolność do łatwego nawiązywania kontaktów
- kreatywność i wyobraźnia
- zdolności analitycznych

Oferujemy:
- zatrudnienie na samodzielnym stanowisku,
- ciekawą pracę w dużej prężnie działającej firmie,
- dobre warunki pracy
- narzędzia pracy &#8211; telefon służbowy, laptop

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 02 Lipiec, 2013  11:37

Identyfikator: 466310

Wyświetleń: 2921