Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca techniczno handlowy

Lublin

Dla naszego Klienta &#8211; międzynarodowej firmy wiodącej w branży konstrukcji budowlanych, deskowań i szalunków poszukuję Kandydatów na stanowisko:
Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: Lublin, woj. lubelskie

Zakres obowiązków:
&#8226; Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
&#8226; Obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów,
&#8226; Przygotowywanie ofert dla klientów,
&#8226; Doradztwo techniczne, projektowanie, wykonywania obliczeń statycznych, odbiory na budowie.

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Technologia Budownictwa lub Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie),
&#8226; Doświadczenie w pracy w biurze projektowym/w wykonawstwie lub na stanowisku handlowym w branży budowlanej,
&#8226; Wiedza techniczna, gotowość i szybkość uczenia się,
&#8226; Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
&#8226; Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne,
&#8226; Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,
&#8226; Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
&#8226; Silna motywacja do pracy i nastawienie na działanie,
&#8226; Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
&#8226; Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku,
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, możliwość awansu),
&#8226; Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
&#8226; Laptop, telefon, samochód służbowy.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji na adres: bernadeta.gruszecka@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska oraz miejsowość.

Proszę również o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Listopad, 2011  15:22

Identyfikator: 355035

Wyświetleń: 2832