Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Brygadzista/ Kierownik MontaŻu

Małopolskie

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymagania

wykształcenie kierunkowe (Technologia Drewna lub pokrewne)
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego &#8211; warunek konieczny
doświadczenie w koordynacji pracy montażystów
umiejętność planowania, zarządzania czasem (w odniesieniu do konkretnych terminów realizacji)
zarządzanie kosztami, jakością i procesem reklamacji
znajomość AutoCad, TopSolid oraz innych programów stosowanych w branży
gotowość do częstych podróży zagranicznych
zaangażowanie, sumienność, talent przywódczy
zdolności negocjacyjne, umiejętność pracy w zespole, asertywność.

Obowiązki

montaż mebli na terenie krajów Unii Europejskiej
nadzorowanie podległych pracowników
ustalanie zadań pracownikom
kontakty z siedzibą firmy oraz zakładem prdukcyjnym
ustalanie szczegółów montażu z kontrahentami
dbałość o wysoką jakość oferowanych usług.

Oferujemy

ciekawą i odpowiedzialną pracę
atrakcyjne warunki finansowe
umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz:
//applikuj.pl/oferty-pracy/apply/1007/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Lipiec, 2013  22:56

Identyfikator: 468852

Wyświetleń: 3256