Lubelskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Dyrektor projektu unijnego

Lublin

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:
- bieżące zarządzanie projektem;
- podział zadań w zakresie zarządzania projektem;
- nadzór nad osobami zatrudnionymi do obsługi projektu;
- przekazywanie osobom zatrudnionym przy realizacji projektu kart czasu pracy i nadzorowanie ich prawidłowego prowadzenia;
- nadzór nad zgodnym z ustawą o ochronie danych osobowych przetwarzaniem danych osobowych;
- uzgadnianie z księgowym wydatków związanych z merytoryczną realizacją projektu;
- nadzór nad prawidłowym kwalifikowaniem kosztów oraz archiwizowaniem dokumentacji projektu;
- przygotowanie wniosków o płatność.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe - preferowane z zakresu ekonomii;
- min. 2- letnie doświadczenie w realizacji projektów w ramach funduszy z UE oraz w rozliczaniu projektów finansowanych z funduszy unijnych;
- ukończone kursy i szkolenia poświadczone odpowiednimi certyfikatami z zakresu realizacji i rozliczania projektów finansowanych z EFS lub/i udział w przynajmniej 2 projektach finansowanych ze środków Unii Europejskiej, na stanowisku kierownika lub/i koordynatora projektu rozliczonego z sukcesem;
- znajomość: Wytycznych w zakresie kwalifikowania wydatków, Zasad finansowania, Zasad systemu sprawozdawczości, Zasad równości szans kobiet i mężczyzn w projektach;
- znajomość pakietu MS Office;
- umiejętność komunikacji interpersonalnej w pracy zawodowej;
- bardzo dobra obsługa komputera i systemów informatycznych;
- samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, skrupulatność;
- znajomość prawa zamówień publicznych;
- odpowiedzialność, zaangażowanie i samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- oferujemy pracę na umowę-zlecenie z perspektywą zatrudnienia na umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy
- przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy

Jeśli Twoja praca to pasja zapraszamy do naszego zespołu ;-)

Osoby spełniające powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie swojego życiorysu zawodowego wraz z listem motywacyjnym e-mailem na adres: info@gieldapracy24.pl/ (w temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska)

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677 ze zm.)"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Grudzien, 2016  12:41

Identyfikator: 599452

Wyświetleń: 2138