Lubelskie Darmowe Ogłoszenia


Lubelskie

zmień miasto

Lubelskie / Ogłoszenia Nieruchomości / Lokal/biuro
<< Poprzednie ogłoszenie

Wynajmę lokale biurowe w centrum Lublina

(Lublin ul. Kowalska 5)


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wynajmę 22 pokoje biurowe (pojedynczo lub w grupach) o pow. 10-50 m2, rozlokowanych na II i III piętrze w 4-kondygnacyjnej kamienicy na Kowalskiej 5 obok Pl. Zamkowego w Lublinie. Cena za m2 powierzchni biurowej to 35 zł. W wypadku wynajęcia większej ilości pomieszczeń jest ona do negocjacji.
Na 2 piętrze znajduje się archiwum wyposażone w ruchomy system składowania i archiwizowania dokumentów o znacznej pojemności, bardzo przydatny w funkcjonowaniu urzędów, banków lub dużych firm. Możliwy jest również zakup lub dzierżawa kilkunastu szaf pancernych i sejfów które zostały zakupione od funkcjonującego tam wcześniej Baku Handlowego. Na III piętrze znajduje się sala z owalnym stołem i tablicą z możliwym przeznaczeniem na szkolenia, spotkania i konferencje.
Wyżej wymieniony budynek chroniony jest przez firmę ochroniarską oraz podłączony do rozbudowanego systemu monitoringu i wyposażony w kontrolę dostępu, instalację alarmową, p.poż, kamery.
W garażu znajduje się 10 miejsc parkingowych (możliwość rezerwacji okołu 15 miejsc parkingowych na zewnątrz budynku). Budynek jest bardzo dobrze skomunikowany ze względu na lokalizację w centrum miasta blisko Ratusza. Kamienica z oficyną boczną wzniesiona została w latach 1874 &#8211; 1879 według projektu budowniczego gubernialnego Ludwika Mayzera. W latach 90-tych XX wieku została odremontowana i dostosowana do funkcji banku. Ostatnim użytkownikiem nieruchomości do końca 2009 r. był CITI Bank Handlowy w Warszawie. Budynek jest po generalnym remoncie, więc jest w bardzo dobrym stanie technicznym.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl